Aktualności
logotype

Aktualności

X Ogólnopolski Konkurs Prac Dyplomowych - komunikat 2

PTGtransp7

Oddział Kartograficzny

 
Przypominamy, że trwa nabór kandydatów do udziału w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z Zakresu Kartografii, Geomatyki i Geoinformacji dla Studentów i Absolwentów Wyższych Uczelni. Termin nadsyłania zgłoszeń 15 maja 2018 roku.
 

komunikat 2

XLI Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna (aktualizacja 2)

Zachęcamy do wzięcia udziału w XLI Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 18-19.09.2018 r. 

Równocześnie pragniemy poinformować, że został przesunięty termin wczesnej opłaty konferencyjnej na 4 maja 2018 r.

dr inż. Pavel Neytchev

komunikat1a

Czytaj więcej...

Seminaria OK PTG i ZGKiT UW - zmiana terminu

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że wystąpienie prof. Bogumiła Szadego i mgra Tomasza Paneckiego nt. Kartograficznej prezentacji historycznych jednostek osadniczych zostało przeniesione z 17 kwietnia na 24 kwietnia br. Miejsce i godzina seminarium bez zmian (ul. Krakowskie Przedmieście 30, sala 121, godz. 1500−1630).

W imieniu organizatorów

Jerzy Siwek 

 XXIV Szkoła Kartograficzna we Wrocławiu

24 SK

 

 

Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego uprzejmie zawiadamia, że XXIV Szkoła Kartograficzna odbedzie się we Wrocławiu w dniach 11-12 wrzesnia 2018 roku. Szkoła jest tradycyjnie organizowana przez Zakład Geoinformatyki i Kartografii Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

Strona 24 Szkoły Kartograficznej 

 Stulecie Polskiego Towarzystwa Geograficznego

PTG 100 lat portret

 

 

27 stycznia 2018 roku minęło sto lat of dnia utworzenia Polskiego Towarzystwa Geograficznego. W tym dniu odbyła się uroczysta sesja z udziałem przedstawiciela Prezydenta RP oraz wielu polskich geografów i sympatyków geografii.

Obchody stulecia PTG objął swoim patronatem Prezydent RP. /pismo Prezydenta R.P./

26 stycznia 2018 r. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął Uchwałę w sprawie uczczenia 100-lecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego. /uchwała/ W dniu 19 marca 2018 roku odbędzie się w Warszawie w Sejmie konferencja pt. Udział geografii w budowie niepodległej Polski: wczoraj-dziś-jutro,  a w dniach 19-26 marca br. będzie w Sejmie prezentowana wystawa Geografia polska – tradycja i współczesność Więcej tutaj.

Strona PTG - 100 lat   

X Ogólnopolski Konkurs Prac Dyplomowych

PTGtransp7

Oddział Kartograficzny

 

Oddział Kartograficzny PTG wraz z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej zapraszają wszystkie uczelnie prowadzące zajęcia z kartografii i geomatyki do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z Zakresu Kartografii i Geoinformacji. Tegoroczny Konkurs jest organizowany w 100-lecie powstania Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

komunikat1

Czytaj więcej...

Webmaster: Marek Baranowski    2024  OKPTG