X Ogólnopolski Konkurs Prac Dyplomowych

X Ogólnopolski Konkurs Prac Dyplomowych

PTGtransp7

Oddział Kartograficzny

Oddział Kartograficzny PTG wraz z Wydziałem Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej zapraszają wszystkie uczelnie prowadzące zajęcia z kartografii i geomatyki do udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych z Zakresu Kartografii i Geoinformacji. Tegoroczny Konkurs jest organizowany w 100-lecie powstania Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

komunikat1

Liczymy na liczny udział wszystkich ośrodków w tym jubileuszowym Konkursie. W załączeniu przesyłamy Komunikat opracowany przez Gospodarza tegorocznej edycji – Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej, którego dyplomantka zdobyła I miejsce w ubiegłorocznym Konkursie. W Komunikacie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o warunkach uczestnictwa i terminach składania prac.